Witajcie

Witaj !

Znajdujesz się na blogu poświęconym szeroko pojętej definicji konstruowania. Blog ten powstał w celu dzielenia się wiedzą, lecz nie taką wiedzą z książek tylko wiedzą praktyczną. Wiedzą, która jest przez nas przetrawiona i zapisana w ciekawy, zrozumiały sposób. 

Co tu znajdziesz ?

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej z zakresu programowania czy elektroniki lub po prostu chciałbyś uporządkować swoją wiedzę to świetnie trafiłeś. Wyjściowym założeniem tego bloga jest skupienie się na dwóch tematach: programowanie oraz elektronika. Tematyka ta może zostać rozszerzona. Dużo zależy od Was.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy grupą bardzo dobrych kolegów ze studiów oraz pracy, których łączy pasja do wykonywania projektów z niczego, oj rzecz jasna z pomysłu. Bo najpierw był pomysł.

Nie myślcie, że naszym głównym i jedynym zainteresowaniem jest inżynieria.

Dominik lubi w wolnym czasie popływać, dawniej był gamerem i mogliście go spotkać pod nickiem „Gwyn”.

Mateusz jest fanem sportu pod różnymi postaciami, pała także miłością do gór, w wolnych od pracy chwilach właśnie tam możesz go spotkać.

Jeśli chcesz nas bliżej poznać zapraszamy do sekcji O nas.

Drodzy Czytelnicy,

liczymy na kontakt z Wami. Uwagi jakie otrzymamy będą dla nas wielką pomocą oraz wskazówkami informującymi, w którą stronę możemy się rozwijać, gdyż to jest nasze pierwsze tego typu przedsięwzięcie.